Babka płesznik - naturalny sposób na zdrowie
Jesteś osobą, która dba o swoje dobre zdrowie i samopoczucie? Babka płesznik to roślina, która Ci w tym pomoże! Sprawdź na co działa ten naturalny suplement diety oraz kiedy powinien byś stosowany!
2018-08-14, 15:41

Babka płesznik - właściwości

Babka płesznik to roślina, której właściwości przypominają znane wszystkim siemię lniane. Posiada ona liczne, pozytywne dla zdrowia właściwości. Między innymi dzięki swojej wysokiej zawartości błonnika pozwala uregulować pracę jelit i układu pokarmowego. Co więcej, przyczynia się do obniżenia poziomu tzw. "złego cholesterolu", minimalizując tym samym ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia. Babka płesznik pozwala uregulować poziom cukru we krwi, a także łagodzi objawy chorób skóry, takich jak łuszczyca, czy trądzik.

Kiedy stosować babkę płesznik?

Babka płesznik może być stosowana jako suplement diety wspomagający odchudzanie. Skutecznie sprawdza się również podczas problemów z układem pokarmowym, takich jak biegunka, czy zaparcia. Jej ziarna zawierają naturalny śluz, dzięki czemu świetnie łagodzi objawy hemoroidów, a także stanów zapalnych jelit i pomaga w ich leczeniu. Jej stosowanie jest bezpieczne, nawet w czasie ciąży i wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

babka płesznik

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy