Woda kokosowa Vera Farm - zdrowe nawodnienie
Skutecznie gasi pragnienie, nawadnia organizm oraz dostarcza wielu wartościowych składników odżywczych - woda kokosowa Vera Farm to idealny sposób na uzupełnienie płynów po skończonym treningu. Sprawdź jakie są jej właściwości!
2018-10-07, 21:50

Jakie właściwości posiada woda kokosowa?

Właściwości kokosa nie od dziś znane są wszystkim miłośnikom zdrowego odżywania. Nic bowiem dziwnego, ten egzotyczny owoc jest źródłem wielu witamin i minerałów, między innymi: potasu, fosforu, magnezu i kwasu foliowego. Nasycone kwasy tłuszczowe zawarte w kokosie stanowią szybko dostępne źródło energii i przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Woda kokosowa Vera Farm pozytywnie wpływa na układ krwionośny, a także nerwowy, przyczyniają się jednocześnie do budowy masy mięśniowej. Jest to doskonały napój dla sportowców,który nawadnia organizm i dodaje energii do działania.

Vera Farm - zdrowy wybór

Woda kokosowa Vera Farm to nie tylko źródło wielu witamin i minerałów, lecz także antyoksydantów, które powstrzymują proces powstawania wolnych rodników, kinetyny - zapobiegającej starzeniu się skóry i kwasu laurynowego, który przekształcony w monolauryn wykazuje właściwości antybakteryjne i antywirusowe. Jest to produkt, który nie zawiera glutenu, ani laktozy, dzięki czemu może być stosowana również przez osoby posiadające alergie pokarmowe.

woda kokosowa vera farm

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy