Shakery do odżywek - idealne na trening
Każda osoba, która dba o siebie i swoją sylwetkę doskonale wie, że oprócz regularnych ćwiczeń ważna jest także prawidłowo zbilansowana dieta oraz odpowiednio dobrane odżywki, które przyjmowane są o odpowiednich porach. Shakery do odżywek to świetne sportowe akcesoria, które w tym pomagają! Sprawdź dlaczego je mieć!
2018-08-22, 14:53

Dlaczego warto mieć shaker do odżywek?

Wiele odżywek i suplementów diety powinno być spożywane bezpośrednio po treningu, lub w jego trakcie. Przynoszą wtedy najlepsze efekty i pozwalają w szybszym czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Shakery do odżywek to specjalne naczynia, które umożliwiają wygodny transport przygotowanych wcześniej koktajli białkowych, węglowodanowych i innych. Posiadają one specjalne miarki, które umożliwiają odmierzenie odpowiedniej ilości substancji oraz dokładne wymieszanie jej z wodą lub mlekiem. Są szczelnie zamykane, dzięki czemu możemy bezpiecznie przetransportować przygotowany wcześniej napój.

Znajdź swój wymarzony shaker!

Shakery do odżywek dostępne są w wielu różnych wielkościach. Szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwia dopasowanie idealnego produktu do swojego stroju sportowego. Dostępne są w dwóch rodzajach: shakery typu bidon oraz automatyczne. Każdy z nich posiada ergonomiczny kształt oraz szczelne zamknięcie. Shakery do odżywek są łatwe w utrzymaniu czystości i bardzo wygodne w stosowaniu.

shakery do odżywek

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy