Ostrovit L-carnitine 1000 - skuteczne odchudzanie
Jesteś aktywną fizycznie osobą, która nie wyobraża sobie dnia bez treningu? Jednak czasem doskwiera Ci brak energii i siły do działania? Ostrovit L-carnitine 1000 to suplement diety, który pozwoli Ci przeprowadzić trening na jeszcze większej intensywności i skutecznie opóźni efekt zmęczenia!
2018-08-08, 15:08

Czym jest L-carnitine 1000?

L-carnitine 1000 to wysoce skuteczny produkt marki Ostrovit przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, których celem jest poprawa sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Jest on bogatym źródłem winianu l-karnityny - substancji przyczyniającej się do redukcji tkanki tłuszczowej. Ostrovit L-carnitine 1000 przyśpiesza i usprawnia transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, w których są one spalane.

Jak działa Ostrovit L-carnitine 1000?

Największą zaletą suplementu diety Ostrovit L-carnitine 1000 jest to, iż pobiera on energię ze zgromadzonych w organizmie tłuszczy co bezpośrednio przekłada się na większą efektywność wykonywanych ćwiczeń, przy jednoczesnym przyśpieszonym spalaniu tkani tłuszczowej. Co więcej, zwiększa on wytrzymałość podczas intensywnego wysiłku fizycznego i jednocześnie opóźnia efekt zmęczenia, a także przyśpieszając regenerację po treningową. Ostrovit L-carnitine 1000 jednocześnie przyśpiesza odchudzanie i zapobiega powstawaniu nowego tłuszczu, dzięki czemu wspiera utrzymanie wymarzonej sylwetki i kontrolowanie masy ciała.

ostrowit l-carnitine 1000

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy