Himalaya Liv.52 - na prawidłowe trawienie
Czy zdarza się, że po spożytym posiłku męczą Cię wzdęcia lub gazy? Czujesz się pełny i nie masz siły do działania? Może to być znak, że Twój organizm nie produkuje wystarczającej ilości enzymów trawiennych. Himalaya Liv.52 to produkt, który pozwoli Ci rozwiązać ten problem!
2018-06-20, 10:39

Czym są enzymy trawienne?

Enzymy trawienne mają na celu rozkład związków złożonych na proste, czyli takie, które są lepiej wchłanialne przez organizm. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania procesów trawiennych w naszym organizmie oraz przyswajanie składników odżywczych. Wśród enzymów wyróżniamy proteazę, która potrzebna jest do rozkładu białek; amylazę - odpowiedzialną za rozkład węglowodanów; lipazę - do tłuszczu oraz celulazę - rozkładającą błonnik. Organizm człowieka jest odpowiedzialny za wytwarzanie enzymów trawiennych, jednak z wiekiem lub długotrwałym stresem ich wydzielanie może być upośledzone. Wtedy z pomocą przychodzą nam niektóre pokarmy, np. ananas lub papaja oraz suplementy diety, typu Himalaya Liv.52, które wspierają prawidłowe trawienie.

himalaya liv.52

Jak działa Himalaya Liv.52?

Himalaya Liv.52 to produkt, który został opracowany na bazie unikalnej kompozycji ziół i dodatkowo wzbogacony żelazem. Jego głównym zadaniem jest regulacja pracy enzymów i pobudzenie czynności wątroby. Pozwala oczyścić i zregenerować organizm oraz zmniejszyć szkodliwy wpływ toksyn znajdujących się między innymi w powietrzu oraz spożywanych pokarmach i napojach, np. alkoholu. Himalaya Liv.52 jest niezwykle skuteczny i pozwala zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy