Citrulline Malate - skuteczny efekt pompy mięśniowej
Jesteś osobą, która regularnie trenuje na siłowni? Chciałbyś wspomóc swój organizm oraz poprawić jego wydolność podczas wykonywanych ćwiczeń? Citrulline Malate to wysokiej jakości suplement diety, który Ci w tym pomoże!
2018-04-09, 16:11

Czym jest Citrulline Malate

Citrulline Malate to najwyższej jakości jabłczan cytruliny, czyli połączenie niebiałkowego aminokwasu - cytruliny z kwasem jabłkowym. Jest to suplement diety, który wspomaga i poprawia wydolność organizmu sportowca, wpływając na efekt pompy mięśniowej. Jego działanie jest niezwykle skuteczne, a stosowanie w 100% bezpieczne.

Korzyści płynące ze stosowania Citrulline Malate

Citrulline Malate to produkt wybierany przez szerokie grono osób aktywnych, który poprawia wyniki sportowe, obniżając zmęczenie treningowe, a także poprawiając wytrzymałość podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Co więcej, przyśpiesza on regenerację po treningową oraz jest bogaty w witaminy i minerały, w tym witaminę B6, a jego stosowanie pozwala zwiększyć napływ składników odżywczych do mięśni. Citrulline Malate może dodatkowo pomóc w udrożnieniu żył oraz tętnić, dzięki czemu poprawiony zostaje przepływ krwi oraz zmniejszone jest jej ciśnienie. Jest to suplement diety, który występuje w formie wygodnego proszku, dlatego każdy sportowiec może dobrać odpowiednią dla siebie dawkę. Można łączyć go z innymi suplementami przedtreningowymi w celu osiągnięcia jeszcze lepszych wyników.

Evolite Citrulline

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy