Masło orzechowe Go On - zdrowa przekąska dla osób aktywnych
Jesteś osobą aktywną? Dbasz o zdrową dietę, jednak od czasu do czasu marzy Ci się jakaś pyszna przekąska? Wybierz masło orzechowe Go On, które zawiera jedynie naturalne składniki i jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych!
2018-03-20, 09:47

Co zawiera masło orzechowe Go On?

Masło orzechowe Go On to zdrowy i naturalny wyrób, który w porównaniu do wielu innych produktów tego typu nie zawiera nic, oprócz 100% orzeszków arachidowych. W jego składzie nie znajdziesz szkodliwego oleju palmowego, cukru ani nawet soli. Jest to doskonałe źródło zdrowych, nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym omega-6 oraz omega-9, które są bardzo ważnym składnikiem diety i przyczyniają się do hamowania rozwoju niektórych chorób, w tym miażdżycy tętnic i gromadzenia się cholesterolu. Masło orzechowe Go On doskonale sprawdza się jako przekąska dla osób, które dbają o linię i ograniczają w swojej diecie spożycie cukru oraz soli.

Masło orzechowe Go On - zalety dla zdrowia

Zawarte w maśle orzechowym Go On nienasycone kwasy tłuszczowe nie dość, że pomagają zapobiec powstawaniu niektórych chorób, to jeszcze przyśpieszają metabolizm oraz powodują uczucie sytości. Wiele badań potwierdza, iż osoby, które spożywają duże ilości masła orzechowego cieszą się szczupłą sylwetką i są w stanie kontrolować swoją masę ciała. Masło orzechowe Go On jest również doskonałym źródłem białka roślinnego, które spełnia bardzo ważną rolę w diecie osób aktywnych fizycznie. Co więcej, zawiera ono ważne witaminy i minerały, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

masło orzechowe go on

KONTAKT / AUTOR
Body House
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy